Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Ślusarz Zakładowy
Rozpoczęcie pracy od zaraz
Miejsce Pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy
Opis stanowiska:
• utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej
• diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny
• umiejętność spawania/ uprawnienia spawalnicze ( dodatkowy atut)
• przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych
• wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
• odpowiedzialność za sprawność oraz stan techniczny powierzonych narzędzi

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie jako /Mechanik / ślusarz
• podstawowa/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego  lub bez znajomości jęz. niemieckiego
• doświadczenie w danym zawodzie, znajomość pneumatyki i hydrauliki, łożysk wałkowych / dodatkowy atut /
• dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
• chęć i umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość
• mile widziana umiejętność spawania
• chęci i umiejętności potrzebne do pracy zespołowej
• zainteresowania związane z mechaniką i automatyką

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na meil  z dopiskiem "ślusarz zakładowy"
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna