Ślusarz z doświadczeniem 4000 netto/praca stała

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czeladź

Nasz Klient to znana firma produkująca opakowania dla gastronomi. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko ślusarza (narzędziowca) z doświadczeniem.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000 netto z możliwością zwiększenia stawki
  • Premie miesięczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Opiekę lekarza na terenie zakładu
  • Fundusz socjalny m.in. pożyczki zakładowe
  • Dofinansowanie do koloni dla dzieci
  • Stabilne zatrudnienie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego lub pokrewnym - warunek konieczny!
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość konstrukcji wykrojników oraz form
  • Znajomość obsługi szlifierki magnetycznej do płaszczyzn
  • Znajomość obsługi tokarki oraz frezarki
  • Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków
  • Udokumentowane świadectwami pracy poprzednie zatrudnienia
  • Chęć podjęcia pracy na stałe

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę
  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem sprawności technicznej
  • Remonty podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn
  • Montaże i rozruchy technologiczne nowych narzędzi
  • Monitorowanie bieżących problemów w zakresie funkcjonowania wykrojników, przetłoczników oraz maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przeprowadzanie czynności prewencyjnych, przeglądów serwisów i regeneracji narzędzi
  • Bezpośrednia współpraca z Utrzymaniem Ruchu
  • Opracowywanie dokumentacji

Oferta dotyczy pracy bezpośrednio w firmie Klienta.

Poleć nas znajomym!

Numer referencyjny: SN/08/18/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.