Ślusarz warsztatowy

FallWork Sp. z o.o.

Bolszewo, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bolszewo

Aktualnie dla naszego Klienta- dużej korporacji projektującej i produkującej nowoczesne produkty izolacyjne dla globalnego przemysłu naftowego i gazowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko;

Ślusarz warsztatowy/warsztatowiec

Miejsce pracy: Gościcino (pow. wejherowski)

Główne zadania:

• Przygotowanie claddingu, osłon na rurociągi zgodnie z rysunkiem technicznym

• Przetwarzanie materiałów izolacyjnych

• Przygotowywanie boxów stalowych i chartekowych

• Wycinanie kolan, trójników, prostych z materiałów izolacyjnych

Oferujemy:

• zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• możliwości zdobycia doświadczenia w sektorze Oil & Gas;

• pracę w bardzo dobrze wyposażonym warsztacie;

• umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS;

• atrakcyjne wynagrodzenie: 5600-5800 zł brutto/m-c (stawka godzinowa 35 zł brutto/h)

• pracę w systemie 2 tyg pracy/2 tyg wolnego - idealne rozwiązanie dla osób spoza powiatu, które chciałyby dojeżdżać do pracy. W miesiącu jest czas zarówno na pracę, jak i odpoczynek i hobby

• miłą atmosferę w miejscu pracy.

Wymagania:

• Doświadczenie w oklejaniu, natryskiwaniu boxów stalowych i chartekowych

• Doświadczenie w montażu zamków, wycinaniu otworów, nakładaniu mat solarnych w boxach termicznych będzie dużym atutem

• Znajomość rysunku technicznego

• Doświadczenie w realizacji zadań na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej

• Umiejętność obsługi maszyn typu zgrzewarka, gilotyna, giętarka