Ślusarz Taboru Szynowego / Mechanik

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego klienta w Monachium – Lenggriess poszukuje doświadczonych

Ślusarzy Taboru Szynowego / Mechanik

pojazdów szynowych na długoterminowe zlecenie.

Twoje zadania:

  • przeglądy i naprawy taboru kolejowego
  • przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej,
  • prace demontażowo-montażowe,
  • wiercenie otworów, szlifowanie, gwintowanie, nitowanie, gięcie, prostowanie,
  • czyszczenie podwozia oraz elementów pociągu

Twoje wymagania:

  • Wyksztaƚcenie w zawodzie ślusarz (ślusarz, mechanik przemysłowy, mechanik budowlany, ślusarz itp.)
  • Doświadczenie w dziedzinie pojazdów szynowych jest dodatkowym atutem

Oferujemy :

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • stałą umowę z niemieckim pracodawcą,
  • dietę, dodatki branżowe urlopowe i świateczne
  • stawka od 18€, - 30-40€ diety dziennej

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna