Ślusarz spec. Szlifierz Drążacz narzędziowy

Ramp Sp. z o.o.

Łódź Widzew, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie Ślusarz spec szlifowanie, drążenie narzędziowe.

Nowoczesna narzędziownia zatrudni ślusarza narzędziowego z umiejętnościami szlifowania i drążenia narzędziowego precyzyjnego: praca przy produkcji , naprawach form wtryskowych

Oferujemy pracę w niedużym zespole w dobrze wyposażonej narzędziowni, możliwość szkoleń podnoszących umiejętności i kompetencję a przez to szerokie możliwości awansu. Wysokie wynagrodzenie z dodatkową premią zadaniową. Pracujemy maksymalnie na 2 zmiany.

Wymagania

znajomość procesu szlifowania, drążenia wykorzystywane przy produkcji form wtryskowych.

umiejętność obsługi innych maszyn (frezarki, tokarki, elektrodrążarki) - mile widziana
umiejętność spawania – mile widziana
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
umiejętność korzystania z dokładnych narzędzi pomiarowych
Wykształcenie techniczne w kierunku narzędziowym, znajomość budowy form wtryskowych
rzetelność, sumienność i dokładność
doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Nowoczesny zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych wykonujący wyroby na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
wysokie premie za wykonane zadania
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji