Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów wózków i platform przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną wymaganiami jakościowymi firmy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • istnieje możliwość zakwaterowania w Krakowie na preferencyjnych warunkach dla pracowników.

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze (spawanie metodą MIG-MAG)
  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922

Prezentacja firmy

WAMECH jest polską firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nagrody jubileuszowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie