Opis stanowiska pracy

Spawanie i szlifowanie detali z profili i blach cienkościennych. Spawanie metodą MIG/TIG. Spawanie stali czarnej i kwasowej. Praca w Gołkowie k. Piaseczna. Oczekujemy zaangażowania i szukamy pracownika na stałe. Oferujemy zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie.

CASMET-SYSTEM jest firmą istniejącą od 25 lat. Z powodzeniem produkujemy stelaże do mebli... biurowych, gabinetowych i warsztatowych. Produkujemy również elementy metalowe do wyposażenia sklepów i salonów. Służymy pomocą na etapie projektowania i konstruowania stelaży metalowych według pomysłów klienta.
Współpracujemy z szerokim gronem firm meblarskich, architektonicznych, medycznych, reklamowych. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym, gwarantującym wykonanie zamówienia terminowo i estetycznie.
Zapraszamy do współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
1.800,00 zł - 2.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji