Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?
Derksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach

Zakres obowiązków:
– Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135
– Działanie zgodne z rysunkami technicznymi oraz procedurami
– Wstępna kontrola jakości

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
– Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej, darmowe napoje (kawa, herbata)
– Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia)
– Zniżki na karnety (zajęcia sportowe-rekreacyjne)
– Szkolenia specjalistyczne (wyjazdy na delegacje)

ZATRUDNIENIE PRACOWNIKÓW OD WRZEŚNIA 2017 roku!

Wymagania

– Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
– Kilkuletnie doświadczenie ślusarskie przy konstrukcjach stalowych (blachy, profile zamknięte, kształtowniki);
– Podstawowe uprawnienia w spawaniu metodą 135 (spoiny pachwinowe i czołowe)
– Umiejętność spawania w metodzie 135 (Aktualne uprawnienia spawalnicze
w metodzie 135)
– Dodatkowym atutem będą ponadpodstawowe uprawnienia w spawaniu metodą 135 oraz uprawnienia w spawaniu metodą TIG (141) a także doświadczenie w pracy
z walcarką, krawędziarką
– Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0” z kursem hakowego

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i chciałbyś podjąć pracę w międzynarodowym zakładzie, który zainwestuje w Ciebie i gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowych uprawnień lub awansować - to koniecznie prześlij swoje CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zatrudnienie od września 2017 roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis