VIRTUS Personal GmbH

Ślusarz/Spawacz

Od: VIRTUS Personal GmbH
Miejsce pracy: Bawaria

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn obróbki metalu

  • Wykonywanie prac ślusarskich

  • Spawanie metodą TIG/WIG, MIG, MAG - w zależności od oferty

  • Kontrola jakości zespawanych elementów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

  • Dla Spawaczy atutem jest posiadanie ważnego certyfikatu

  • Potwierdzenie kwalifikacji

  • Doświadczenie na danym stanowisku

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zaliczki wypłacane wedle życzeń

  • Długofalowa współpraca

  • Możliwość pracy w nadgodzinach – kwestia indywidualna

  • Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne