Ślusarz / Spawacz WIG/MAG

workconcept service GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Dla naszego klienta w miejscowości Philippsthal poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz/spawacz WIG/MAG

Zakres obowiązków:

  • Ślusarstwo ogólne i usługi spawalnicze dla grup konstrukcyjnych ze stali nierdzewnej
  • Ogólne prace pomocnicze przy produkcji elementów ze stali nierdzewnej

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (05.30-14:00 i 14:30-23:00)
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • Umiejętności spawalnicze „Proces spawania stali nierdzewnej WIG / MAG”
  • Przeróbka i spawanie stali CrNi
  • Aktualny certyfikat spawalniczy: EN lSO 9606- 1 141 T BW FM5 S s2,0 D89 H-L045 ss nb
  • Doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane badanie profilaktyczne G20 (Hałas) + G15 (Chrom) + G38 (Nikiel)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości ab 13,50 Euro/h brutto plus dodatki i premie zgodne z taryfikatorem BAP/DGB (premia urlopowa i premia na Święta Bożego Narodzenia)
  • Konto czasu pracy (Zeitkonto) jest wypełnione do 100 godzin, a nie jak w innych agencjach pracy do 150 godzin
  • Zapewniona jest odzież robocza
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej na czas nieokreślony
  • Kopfgeldjäger – premia za polecenie kolejnego pomocnika 150 Euro [E1 i E2] oraz 300 Euro za wykwalifikowanego pracownika [E3 do E6]
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone o przesyłanie aplikacji na poniższy adres firmy:

Langenfelder Straße 14

36433 Bad Salzungen

bądź na adres mailowy: beata.kolanek@workconcept-service.de

Jesteśmy również dostępni telefonicznie pod numerem: (+49 3695-)85 09 473.

Cieszymy się, że będziesz członkiem naszego zespołu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy