Ślusarz / spawacz - Niemcy (Goldenstedt) BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 7106
poszukuje spawaczy do pracy w firmie zajmującej się recyklingiem puszek w miejscowości Goldenstedt (Dolna Saksonia).

Zakres obowiązków:
- prace spawalnicze, czyszczenie elementów metalowych

Znajomość języka niemieckiego - NIEWYMAGANA.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenia - 9,49 euro brutto za godzinę pracy,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,

Wymagania:
- chęć do wyjazdu i pracy,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziany własny samochód (zwracamy koszty dojazdów do pracy),
- uprawnienia spawalnicze.