Ślusarz / spawacz konstrukcji stalowych w Rostock /Niemcy

workconcept service GmbH

Rostock, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Rostock, Niemcy

Workconcept Service GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo które od 2012 roku z powodzeniem działa na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi w zakresie pośredniczenia w zatrudnianiu pracowników w każdej dziedzinie przemysłu. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie w krótkim czasie dobrego, stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Jesteśmy uczciwą oraz kompetentną firmą działającą w ramach niemieckiego prawa pracy. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i indywidualnie a oferty pracy dobieramy według posiadanego przez kandydata wykształcenia i kwalifikacji.

Miejsce zatrudnienia: Rostock, Niemcy

Wymiar pracy: pełen etat (40 godzin tygodniowo)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zakres obowiązków:

  • budowanie i spawanie (MAG) stalowych konstrukcji
  • kotrola jakiości i szlifowanie stalowych konstrukcji
  • naprawianie usterek oraz konserwacje
  • montaż rur (gięcie, dopasownie, docinanie)
  • praca na podstawie rysunków techniczych

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego pracownika
  • możliwość pokrycia kosztów odnowienia certyfikatów zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 16,65 do 23,94 (po 12 miesiącach pracy) Euro brutto+ dodatkowo dzienna dieta EUR/28 Euro netto za każdy przepracowany dzień
  • zapewniamy zakwaterownie blisko miejsca pracy częściowo opłacane przez pracodawcę
  • niemiecką umową o pracę na czas nieokreslony
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • możliwość przejęcia przez klienta
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie mechanika przemysłowego, ślusarza lub w podobnym zawodzie
  • znajomość konstrukcji metalowch
  • umiejetność spawania MAG, test spawania spoiny czołowej
  • prawo jazdy oraz własny samochód (dojazd do miejsca pracy)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • uprawnienia lub umiejętność obsługi suwnicy
  • niezawodność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy