Ślusarz/Spawacz-> 13€+45€ -> naprawa wagonów

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Sedulus Sp. z.o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Miejscowość: 86697 Oberhausen

Opis

o umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,

o wynagrodzenie (13€ brutto/h + 45€ diety dziennej),

o ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

o możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),

o stała praca w renomowanej firmie produkującej wagony,

o bezpłatne ubranie robocze,

o długoletnia współpraca.

OPIS STANOWISKA:

o obróbka metalu,

o naprawa wagonów,

o prace ślusarskie,

o spawacze - spawanie metodą MIG i MAG, wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze.

o komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!),
o mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu części,
o doświadczenie w pracy w branży metalowej,
o mile widziane wykształcenie jako ślusarz, spawacz itp.,
o mile widziany własnym samochód na dojazdy do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
660-362-547, 608-554-697