Ślusarz/ślusarz narzędziowy/spawacz narzędziowy

Gi Group Poland S.A.

Strumień, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strumień
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługiwane maszyny i urządzenia:
  1. Spawarka MIG,
  2. Wiertarka słupowa,
  3. Wiertarka promieniowa,
  4. Szlifierka stacjonarna,
  5. Piła taśmowa,
  6. Elektronarzędzia,
  7. Narzędzia pneumatyczne(frezarka, nitownica, klucz pneumatyczny)
  • Wykonywanie wzorów pojemników wg dokumentacji dostarczonej przez dział technologiczny, bądź na podstawie wzoru dostarczonego przez klienta.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami: szlifierka, spawarka, piła,
  • Chęci do pracy w systemie II zmianowym,
  • Dobrej organizacji pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie bezpośrednio w Firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość negocjowania stawki,
  • Atrakcyjny pakiet premii m.in. premia jakościowa, absencyjna, wakacyjna, świąteczna,
  • Możliwość wykupienia pakietu MultiSport,
  • Możliwość skorzystania z pakietu zdrowotnego,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Posiłki pracownicze.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.