Ślusarz przemysłowy/Spawacz

Derksen Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

• dobór narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonywania pracy;
• produkcja części krawędziowych/giętych;
• samodzielność pracy w powierzonych zadaniach;
• kontrola procesów produkcji i jakości;
• odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń;
• szkolenie na terenie Niemiec, po 6 miesiącach praca w Katowicach.

Oferujemy
• umowa o pracę ze stawką ok 45 zł brutto;
• możliwość wyrobienia certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;
• na czas szkolenia wypłacana dieta, niemieckie świadczenia socjalne, darmowe zakwaterowanie.

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego min. komunikatywna – warunek konieczny;
• gotowość do wyjazdu na szkolenie do Niemiec;
• doświadczenie w procesach spawalniczych: WIG, MIG, MAG;
• czytanie rysunku technicznego;
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
• odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji