Ślusarz - operator maszyn

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz – operator maszyn

Zadania:
Obsługa maszyn do obróbki metalu, praca na dziale mechanicznym
Szlifowanie, skrawanie, nitowanie, gratowanie, prace ślusarskie
Praca na podstawie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych
Przezbrajanie maszyn
Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością komponentów

Wymagania:
Doświadczenie na stanowiskach związanych z obróbką elementów, pracami ślusarskimi
Zdolności manualne
Preferowana umiejętność pracy w oparciu o schematy, instrukcje, rysunki techniczne
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami pomiarowymi
Łatwość uczenia się
Umiejętność pracy w zespole
Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasz Klient oferuje:
Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
Umowę o pracę
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.