Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja sprawności tłoczników i narzędzi wykorzystywanych w procesach obróbki plastycznej metali w fabryce,
  • Wykonywanie regularnych przeglądów,
  • Reagowanie i likwidowanie uszkodzeń tłoczników i narzędzi,
  • Wsparcie w miarę konieczności pracowników Służby Utrzymania Ruchu w pracach naprawczych i prewencyjnych,
  • Zapewnienie i utrzymanie sprawnego parku maszynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z ukierunkowaniem na obróbkę skrawaniem lub o profilu mechanicznym,
  • Umiejętność obsługi centrum obróbczego CNC i/lub maszyn pracujących w technologii elektroerozji- elektrodrążki wgłębne lub drutowe,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Podstawy obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.