Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Ślusarz

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • przegląd i naprawa form wtryskowych
  • konserwacja form wtryskowych
  • polerowanie powierzchni eksponowanych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane mechanik, ślusarz)
  • znajomość form wtryskowych i rysunku technicznego
  • obsługa tokarki, frezarki, drążarki będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja i solidność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata

Firma produkująca techniczne części i komponenty plastikowe. Klientami są duże koncerny... międzynarodowe z sektorów motoryzacji, elektroniki i AGD. Firma posiada certyfikat TS. Polski zakład zatrudnia łącznie ok. 120. Firma posiada realne plany rozwoju i rozbudowy. Dogodna lokalizacja daje możliwość łatwego dojazdu z Warszawy korzystając z PKP.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna