ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych
  • Czyszczenie form po oraz podczas produkcji
  • Uczestnictwo w rozruchu form wtryskowych
  • Wprowadzanie usprawnień oraz niezbędnych modyfikacji form wtryskowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego form lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Znajomość narzędzi pomiarowych (m.in. mikroskop, projektor pomiarowy)
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny, w którym m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowania wypoczynku, talony na święta, paczki i prezenty dla dzieci pracowników
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wprowadzających
  • Liczne kursy i szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials