Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie i kompletacja części do montażu
- pasowanie, montowanie, kontrola montażu według dokumentacji
- wykonywanie polerowania powierzchni
- asysta przy odbiorach i próbach produkcyjnych

Wymagania

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie w kierunku mechanicznym lub
pokrewnym
- znajomość zagadnień budowy form wtryskowych, narzędzi i maszyn
- umiejętność wykonywania pomiarów części
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność spawania i/lub obróbki na tokarce, frezarce, szlifierce będzie
dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji