Ślusarz narzędziowy w dziale utrzymania ruchu

Trenkwalder

Września, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września
Obowiązki:
  • przeprowadzanie planowych przeglądów, napraw i remontów wykrojników/matryc,
  • przeprowadzanie doraźnych napraw i regulacji wykrojników przy linii produkcyjnej,
  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
  • wdrażanie nowych narzędzi do produkcji oraz ich walidacja,
  • diagnozowanie przyczyn i usterek narzędzi oraz ewentualne modyfikacje,
  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn),
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomości zasad konstrukcji i technologii narzędzi do wykrawania,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka,
  • umiejętność spawania metodą TIG, MIG,
  • umiejętność obsługi wózków widłowych, żurawi, wciągników, suwnic,
  • samodzielność, precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferujmemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia),
  • pakiet pracowniczy (karta medyczna, sportowa),
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.