Ślusarz narzędziowy, narzędziowiec form wtryskowych lub wykrojnikow bezposrednio

Nowi Consulting

Stuttgart, Osterode, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z firmą, w której będą pracować. Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Obecnie prowadzimy rekrutację do trzech zakladow okolice Stuttgartu i Osterode am Harz.

Zadania:

  • przygotowanie do pracy form wtryskowych lub wykrojników,
  • konserwacja, naprawy i przebudowa form wtryskowych, wykrojników,
  • diagnozowanie przyczyn usterek i ich naprawa,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • przygotowanie i aktualizowanie planów konserwacji,
  • obsługa manualnych maszyn ślusarskich,
  • praca z bardzo małymi tolerancjami.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych, wykrojników oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • wysoka motywacja do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do relokacji za granicę,
  • precyzja i dokładność.

Gwarantujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,
  • niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 15-19 euro brutto,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne