Ślusarz narzędziowy/ monter narzędzi do pras

MONTICO AB

Szwecja, Ljungby, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego ślusarza narzędziowego dla naszego stałego klienta w Szwecji.
Produkcja odbywa się według ścisłych wskazówek zakłdów współpracujących z naszym klientem.
W naszym zakladzie Twoi współpracownicy innych profescji produkują części narzędzi. Natępnie Twoim zadaniem jest zmontowanie części i dopasowanie ich tak, żeby otrzymać dobrze funkcjonujące narzędzie prasujące. Jeżeli narzędzie nie działa prawidłowo dostosowujesz narzędzie według wskazówek szefa projektu i konstruktora narzędzia. Każde narzędzie jest inne, więc oferujemy Ci bardzo ciekawą i rozwijającą pracę.
Szukamy osób, które przede wszystkim chciałyby osiedlić się w Szwecji. Pomagamy załatwić formalności i mieszkanie. Szwedzka umowa o pracę.

Wymagania

Poszukujemy doświadczonego ślusarza narzędzioweg do montowania i dostowsowywania pras. Szukamy pracownika, ktory lubi swoje zajęcie i nie boi się nowych zadań. Zależy nam na sumiennej, odpowiedzialnej i dobrze wspólpracującej osobie. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Komunikatywna znajomość angielskeigo.

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
60PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
według umów związkowych
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji