Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 praca na zakładzie przy obsłudze zmechanizowanego stołu spawalniczego
 jednodniowe szkolenie z obsługi maszyny w pierwszym dniu pracy

WYMAGANIA:
 mile widziane osoby z doświadczeniem pracy jako monter/ślusarz lub spawacz
 mile widziana umiejętność szczepiania (heftowania) w metodzie MAG 135
 mile widziany własny samochód

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na lata 2018/2019
 umowa o pracę
 wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
 premia za obecność 90 euro brutto/miesiąc
 dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
 dla osoby z własnym samochodem - zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro netto/miesiąc
 możliwość pracy w nadgodzinach
 szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 - 2300 euro netto/miesiąc
 szacowany roczny zarobek wraz z nadgodzinami 25 000 - 27 000 euro netto
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 zapewniona odzież robocza

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji