ŚLUSARZ / MONTER

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Budowa schodów, barierek, mostków w fabryce.
Konstrukcje małe i średnio gabarytowe ze stali czarnej i nierdzewnej.
Czytanie rysunku technicznego, zdejmowanie miar, cięcie i dopasowywanie elementów stalowych.

Oferujemy:
- Francuską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i dodatkami socjalnymi
- Wysokie wynagrodzenie
- Zorganizowany i opłacony transport i zakwaterowanie
- Zdalne załatwienie formalności
- Możliwość dłuższej współpracy - projekty na dłuższy okres czasu

Wymagania

Wymagane doświadczenie i umiejętności ślusarskie i monterskie.
Umiejętność obsługi urządzeń i maszyn warsztatowych.
Znajomość rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji