Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych (m/k)

Lausitzer Stahlbau Ruhland GmbH

Niemcy, Ruhland, zagranica

Lausitzer Stahlbau Ruhland GmbH Lausitzer Stahlbau Ruhland GmbH Lausitzer Stahlbau Ruhland GmbH Lausitzer Stahlbau Ruhland GmbH
Jesteśmy firma z 90-letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Nasz 100-osobowy zespół wykonuje ciekawe i ambitne zadania z dziedziny budownictwa stalowego. Realizujemy projekty związane z energetyką oraz budownictwem przemysłowym. Planujemy, tworzymy opracowania techniczne, produkujemy elementy, jak i wznosimy konstrukcje stalowe.

Dzięki zespołowi doświadczonych osób, w różnym wieku oraz z różnorodnymi kwalifikacjami zawodowymi, skutecznie i rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania. LS-Ruhland jest w dogodnej lokalizacji około 75 minut od przejść granicznych Olszyna i Jędrzychowice. Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy:

Miejsce pracy: Niemcy, Ruhland

Zadania:

  • Prace przy budowie / montażu konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG
  • Przygotowanie / Obróbka elementów stalowych lub ich zespołów do montażu poprzez cięcie, gięcie, docinanie, szlifowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne).
  • Doświadczenie na stanowisku ślusarza/montera konstrukcji stalowych.
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie, zorientowanie na cel, sumienność oraz dobra organizacja.
  • Znajomość rysunku technicznego, czytania dokumentacji i schematów.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu elementów konstrukcyjnych do dalszej obróbki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na czas nieokreślony) w pełnym wymiarze czasu pracy w naszej niemieckiej lub polskiej firmie
  • 28 dni urlopu rocznie
  • Elastyczny model pracy
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania lub mieszkanie służbowe na okres próbny.

Jeśli szukasz zawodowych wyzwań, chcesz rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
aplikuj na stanowisko Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych (m/k) w naszej firmie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV i wypełniony formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na naszej niemieckiej stronie głównej: www.lausitzer-stahlbau.de, wraz z informacją o preferowanych zarobkach, oraz możliwą datą podjęcia pracy.