Ślusarz/Monter - DARMOWA KWATERA , ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Berlina, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec kandydatów na stanowiska:

 Ślusarz/ Monter

Zakres prac:

  • montaż maszyn i konstrukcji stalowych
  • prace ślusarskie i monterskie
  • dbanie o sprawność oraz stan techniczny narzędzi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własny samochód

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji