Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Ślusarz (MK)

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • praca na konstrukcjach spawanych,
  • obsługa narzędzi szlifierskich (takich jak np.: szlifierki, wycinarki),
  • obsługa wiertarki promieniowej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku- minimum 5 lat,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • fundusz socjalny,
  • umowę bezpośrednio pod firmą.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:
Ślusarz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.