Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0424

Obowiązki:

w/g potrzeb

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Obowiązki:Utrzymanie maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz całej infrastruktury w dobrej sprawności technicznej ,Diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny Zapewnianie ciągłości ruchu .Przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych (wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń),Odpowiedzialność za sprawność oraz stan techniczny powierzonych narzędzi.Wymagania niezbędne:Wykształcenie zasadnicze zawodowe / technikum Minimum 3 lata pracy na stanowisku ślusarz/mechanik/ monter. Umiejętność czytania rysunku technicznego.Znajomość pneumatyki, hydrauliki i układów napędowych.Zdolności manualne i precyzyjność w działaniu.Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, Umiejętność pracy w zespole.Mile widziane uprawnienia: konserwacji wciągników, żurawi,operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wapiennikowa 90, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV http://www.prema.pl/kariera/reguly-rekrutacji

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 Procedura obiegu dokumentów kandydata: CV należy:Przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: Ślusarz/ Mechanik na adres: rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 209 bądź w Dziale Ekonomiczno Administracyjnym w terminie do 28.02.2019 r. Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego.Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 366-95-72/ 693-991-925

Telefon: 693991925 , 41 366-95-72

Email: rekrutacja@prema.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy