Ślusarz/Mechanik maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. ŚMM/009/KKU

Zadania:

  • Obsługa frezarki CNC
  • Wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Właściwe mocowanie detali i kontrola zgodnie z dokumentacją
  • Pisanie na obrabiarce programów do obróbki płaskiej
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn
  • Dokonywanie pomiarów warsztatowych

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Kompleksowe świadczenia pracownicze
  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia
  • Pracę w systemie jednozmianowym w pełnym zaangażowania zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z frezarkami CNC
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pisania prostych programów dla obróbki
  • Umiejętność prawidłowego doboru parametrów obróbki
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials