workconcept service GmbH

Ślusarz (m/k/d)

Miejsce pracy: Niemcy

Wydział(y): Zawody techniczne

Miejsce zatrudnienia: Philippsthal (Werra)

Rodzaj(e) zatrudnienia: pełny etat

Rozpoczęcie zatrudnienia: natychmiast

Układ zbiorowy pracy: BAP/DGB

Grupa wynagrodzeń: od 17,00 € / h

Nasza firma

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 roku jako regionalny dostawca usług personalnych w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądaną pracę.

Profesjonalnie wspieramy w poszukiwaniu pracy.

Nasze kluczowe cechy to:

  • sprawiedliwy i uczciwy
  • kompetentny i osobisty

Działamy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Zdobądź swój własny obraz o tym!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy ślusarza (m/k/d) w Philippsthal, Heringen, Merkers i Unterbreizbach na stałą wczesną zmianę lub w systemie 3-zmianowym.

Zadania, kompetencje i obowiązki

  • Prace naprawcze, konserwacyjne i serwisowe na maszynach, pojazdach i systemach
  • Szukanie błędów i rozwiązywanie
  • Regeneracja zespołów
  • Wykonywanie specjalnych napraw i montaży
  • Zapewnienie nienagannego stanu technicznego

Państwa kwalifikacje

  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w branży metalowej lub jako mechanik samochodowy (m/k/d) mechatronik (m/k/d) mechanik pojazdów użytkowych lub maszyn rolniczych (m/k/d)
  • Dobra wiedza w zakresie konserwacji maszyn roboczych i hydrauliki oraz podstawowa wiedza w zakresie technologii spawania
  • Dobra znajomość procesów maszynowych jest warunkiem koniecznym
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego

Wymagania osobiste i umiejętności społeczne

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność
  • Dokładność i sumienność
  • Samodzielna praca i dbałość o bezpieczeństwo

Co mogą Państwo od nas oczekiwać

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością
  • Bezpieczne i stałe dochody
  • Bonus dla łowcy nagród
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Świadczenia ponadtaryfowe zgodne z ustaleniami
  • Bezpłatny sprzęt BHP
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Firmowa karta kredytowa z możliwością comiesięcznego doładowania
  • Zwrot kosztów podróży po uzgodnieniu

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy