Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Niemczech -> Stuttgart, Sindelfingen, Ulm poszukujemy ślusarzy.
Opis stanowiska pracy:
- skręcanie/ montaż poszczególnych elementów w komponenty,
- praca z rysunkiem/ planem technicznym,
- czytanie listy części i planu pracy oraz ich wdrażanie
Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki zależne od doświadczenia,
- stabilne długoterminowe zatrudnienie oraz niemiecką umowę o pracę,
- zapewniamy zakwaterowanie
Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne