Ślusarz do obróbki elementów metalowych i plastikowych

Armadas B.V. i.o.

5521DA EERSEL, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL

Opis firmy:

Firma dostarcza plastikowe, aluminiowe lub metalowe panele i obudowy, w małych i średnich seriach, a także do prototypów i serii zerowych. Wytwarzają części HIGH Tech. Działają również w branży medycznej. To praca w nowoczesnym środowisku z nowoczesnymi maszynami w Eindhoven.

Zakres obowiązków:

• przygotowanie, prefabrykacja elementów metalowych, aluminiowych, plastikowych do montażu
• piłowanie, wiercenie, wykrawanie, dziurkowanie, wyginanie, wycinanie materiału

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w branży metalurgicznej
• umiejętność posługiwania się urządzeniami i narzędziami do obróbki (wiertarki, szlifierki, przecinarki, giętarki itp.)
• spawanie metoda MIG MAG
• zdolności manualne
• czytanie rysunku technicznego
• samodzielność i zaangażowanie
• umiejętność pracy zespołowej
• dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy :

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia €13-16 brutto / godz.
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
• długotrwałe, stabilne zatrudnienie
• możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
• zwrot kosztów przejazdów bądź auto służbowe
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• możliwości rozwoju i awansu
• bezpłatny kurs języka holenderskiego
• bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy