Ślusarz budowlany / Monter konstrukcji, komunikatywny niemiecki i auto, Göttingen zachodnie Niemcy

zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Ślusarz budowlany / Monter konstrukcji, okien i fasad, komunikatywny niemiecki i auto, Göttingen zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic miasta Göttingen: Monterów konstrukcji, okien i fasad. Wymagane jest doświadczenie, komunikatywna znajomość j. niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: różne miasta na terenie północno zachodnich Niemiec
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen
  • Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie północno zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 (40 godz./ tydzień). Na życzenie więcej godzin.
  • Możliwe systemy pracy: pełny etat (od poniedziałku do piątku) lub w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
  • Główne zadania:
  • Montaż elementow konstrukcyjnych, paneli ściennych, pokryć z płyt metalowych, szklanych i prefabrykatów betonowych
  • Osadzanie, montaż drzwi i okien
  • Prace ślusarskie jak: spawanie, obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
  • Praca zgodnie z rysunkami montażowymi i dokumentacją techniczną
  • Obsługa platform roboczych / praca na wysokości do 30 metrów

Wymagania

  • Młody wiek, wysoka motywacja do pracy, dobra kondycja fizyczna
  • Zawód ukierunkowany jako: monter konstrukcji metalowych, ślusarz budowlany, cieśla konstrukcyjny lub pokrewny
  • Doświadczenie w konstrukcji stalowej, metalowej, żelbetowej lub prefabrykowanej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
  • Umiejętność spawania zalecana, ale niekonieczna
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Gotowość do pracy na tzw. montażu na terenie całych Niemiec
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy
  • W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Możliwy system 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
  • Stawka brutto: 12 do 12,50 euro / godz. (w zależności od kwalikikacji i stażu pracy)
  • Dieta netto 6 euro / godz. (od 1050 do 1200 euro netto miesięcznie)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 2400 bis 2600 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV (w języku niemieckim) na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech i najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
53,50 zł - 55,50 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Dieta netto 6 euro / godz. (od 1050 do 1200 euro netto miesięcznie)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna