Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Oczekujemy:

• Min. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarza

• Umiejętności organizacyjnych i doświadczenia w kierowaniu zespołem w przypadku brygadzisty

• Wykształcenia technicznego (min. zawodowego)

• Umiejętności czytania rysunku technicznego

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy konstrukcjach wielkogabarytowych

• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

• Mile widziane brygady składające się ze ślusarza-brygadzisty, ślusarza i spawaczy

Wymagania

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w systemie dwuzmianowym

• Comiesięczne dodatki do wypłaty za posiadane uprawnienia (dodatek za kierowanie zespołem dla brygadzisty)

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria