ŚLUSARZ – atrakcyjne wynagrodzenie (od 2000 netto)

workconcept service GmbH

Niemcy, Nürnberg (Bawaria), zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg (Bawaria)

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Nasze kluczowe cechy to:

  • fair i szczerość
  • kompetentność

Działamy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Dla naszego klienta w miejscowości Nürnberg (Bawaria) poszukujemy kandydatów na stanowisko

ślusarz

Zadania:

  • Konserwacja i serwisowanie urządzeń recyklingu
  • Wykonywanie konstrukcji stalowych zgodnie z planem
  • Prace spawalnicze na dużych urządzeniach
  • Współpraca w zakresie koncepcji maszyn specjalnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończone szkolenie zawodowe w branży metalowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolność do pracy na maszynach z dużymi magnesami
  • Umiejętności spawalnicze
  • Doświadczenie w pracy z platformami roboczymi
  • Znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 12,5 € brutto
  • 120 € netto tygodniowo (Fahrgeld) – dodatek na wyjazdy do domu
  • 12 € w dniu wyjazdu, 24 € w 24 h nieobecności (Auslöse) - dodatek do wyjazdu służbowego (3 miesiące bez podatku), potem podlegający opodatkowaniu
  • Po 3 pełnych miesiącach kalendarzowych Bonus Mastercard od 44,00 € miesięcznie
  • Zapewniona jest odzież robocza i ochronna
  • Zaliczki wypłacane w dowolnym czasie
  • Premia Bożonarodzeniowa 150 euro i premia urlopowa 150 euro
  • Zakwaterowanie zorganizowane w niewielkiej odległości od miejsca pracy przez pracodawcę (koszt zakwaterowania wynosi 150 Euro miesięcznie)
  • Konto czasu pracy (Zeitkonto) jest wypełnione do 100 godzin
  • 300 Euro premii za polecenie wykwalifikowanego pracownika
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej na czas nieokreślony
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • Niemiecką umowę o pracę z niemieckim ubezpieczeniem społecznym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy