Skończyłeś szkołę średnią? Wjedź do automotive

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Właśnie skończyłeś szkołę średnią?

Zacznij pracę w Automotive

Opis stanowiska

Ponad połowa pracowników Brembo w Dąbrowie Górniczej pracuje dłużej niż 5 lat. Wielu z nich swoją karierę zaczynało właśnie jako stażysta w jednym z działów:

  • Jakość - Kontrola produktu końcowego
  • Jakość - Kontrola parametrów
  • Utrzymanie ruchu - Automatyka
  • Utrzymanie ruchu - Mechanika
  • Utrzymanie ruchu - Elektryka
  • Produkcja - Linia produkcyjna
  • Produkcja - Automatyczna linia szlifowania

Zaczynasz swoją przygodę od 12 miesięcznego płatnego stażu, w trakcie którego poznajesz firmę Brembo - legendarną markę motoryzacyjną.

Masz czas na rozwój, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zdobywanie praktycznego doświadczenia. Każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

Zobacz, co oznacza dla Ciebie staż w Brembo:

  • Wykonujesz merytoryczne zadania – kawę robisz dla siebie
  • Opiekuje się Tobą Kierownik oraz dedykowani do określonych zadań mentorzy
  • Bierzesz udział w konkretnych pracach/zadaniach
  • Jesteś stażystą maksymalnie 12 miesięcy – po tym okresie mamy nadzieję, obejmiesz samodzielne stanowisko
  • Od pierwszego dnia jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę
  • Otrzymujesz stałą pensję oraz premie regulaminowe

Ważne dla nas są Twoje predyspozycje:

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Gotowość na nauki obsługi narzędzi typu suwmiarka, tokarka, szlifierka
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word w stopniu podstawowym)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sumienne i rzetelne podejście do pracy

Nie jest konieczne, ale miło jeśli:

  • Interesujesz się motoryzacją, zagadnieniami automotive
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Jesteś gotowy do pracy zmianowej

Kiedy Ty będziesz się rozwijać, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała
  • premie i dodatki
  • system nagród KAIZEN
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karta Multisport
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • wczasy pod gruszą
  • sekcje sportowe
  • program poleceń, w którym możesz dodatkowo zyskać nawet 1000 zł nagrody.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.