Sklep internetowy - opiekun produktu - WROCŁAW, E-commerce

Emako Sp. j.

Wrocław, 52-437, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

EMAKO to firma z branży e-commerce. Nasze artykuły gospodarstwa domowego, upominki i praktyczne dekoracje - trafiają do klientów w całej Europie. Regularnie wdrażamy ciekawe projekty sprzedażowe.

Twoim zadaniem będzie opieka nad ofertą produktową sklepu:
- integracje z zewnętrznymi serwisami
- dbanie o aktualność i jakość oferty w różnych kanałach sprzedaży
- monitoring rynku pod kątem asortymentu

Oferujemy:
- Pracę od zaraz na cały etat
- Stawkę zależną od doświadczenia oraz premie adekwatne do osiąganych efektów
- Możliwość rozwoju i stałego zatrudnienia na umowę o pracę
- Miejsce pracy to nowoczesny obiekt na terenie Prologis Park Wrocław V (Nowa Wieś Wrocławska)

Wymagania

- Zdolności analityczne
- Praca we wszystkie dni robocze tygodnia
- Preferowana osoba niepaląca
- Nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Aplikacja powinna zawierać:
- CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

EMAKO to projekt e-commerce - praktyczne akcesoria łazienkowe, kuchenne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce