Sklep GLAMOUR - odzież/ perfumy

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Port Lotniczy Chopina

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie godzinowe + system PREMII (obrotowa, frekwencyjna, inwentaryzacyjna)
- możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
- atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań
- umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
- możliwość doskonalenia umiejętności językowych
- wsparcie zespołu
- pakiet szkoleń stanowiskowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej ,sprzedaż : perfum, kosmetyków, toreb i walizek, akcesoriów podróżnych oraz fashion
- przyjmowanie i realizacja zamówień zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z Klientem
-posiadanie statusu osoby niekaranej

-minimum roczne doświadczenie w branży odzieżowej

APLIKUJ: WYŚLIJ CV
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 544
NAPISZ sms o treści: praca WAWA

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*oferta pracy tymczasowejapt6231