Składanie Akcesoriów Drewnianych

Niemcy, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Holzheim, Niemcy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS
- Zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech
- Ubezpieczenie
- Codzienne wsparcie koordynatora z Polski

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
- Składanie niedużych konstrukcji drewnianych (klatki dla zwierząt- króliki itp.)
- Składanie drobnych akcesoriów drewnianych (drabinki, zabawki dla zwierząt itp.)

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Sumienność
- Dokładność

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne