Site Manager (Mechanical/ Electrical)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Miejsce pracy: Radom

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości podwyżek i awansów
  • Atrakcyjny system premiowy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne/ wyższe - elektryczne/ mechaniczne lub porównywalne kwalifikacje kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość niskonapięciowych urządzeń elektrycznych stosowanych w przemyśle (inwertery, sterowniki, panele operatorskie)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wymóg konieczny, praca w międzynarodowych projektach)
  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność oraz zaangażowanie
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Gotowość do częstych i długotrwałych wyjazdów służbowych (praca głównie poza granicami kraju)

Zadania:

  • Całościowy nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji i planów organizacji robót
  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania prac zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Raportowanie stanu zaawanasowana projektu według wytycznych firmowych
  • Prowadzenie prac instalacyjnych zgodnie z przepisami panującymi na budowie
  • Kompleksowe zarządzanie dokumentacją techniczną i zespołami pracowników na obiekcie
  • Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych prac montażowych i uruchomieniowych
  • Przygotowanie wykonanych prac do odbiorów inwestorskich
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP
  • Bieżąca współpraca, udział w uzgodnieniach i raportowanie postępu prac do Przełożonych/ Kierownictwa Budowy/ Klienta
  • Diagnoza, analiza i zarządzanie wszelkimi sprawami otwartymi dotyczących zakresu technicznego instalacji
  • Realizacja projektów dla czołowych koncernów motoryzacyjnych (producentów aut) na całym świecie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy