Site Manager (m/k)

Trenkwalder

Londyn, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Londyn
Obowiązki:
  • całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (branża wykończeniowa),
  • reprezentowanie firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych,
  • bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań,
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji projektu oraz jego wykonanie,
  • definiowanie i bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami,
  • budowanie zespołu zapewniającego realizację projektu zgodną z założeniami i zapewnienie jego spójności,
  • realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu,
  • odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu,
  • zarządzanie podwykonawcami.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie na podobnym stanowisku, co najmniej 3 lata,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowany kierunek: budownictwo,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i dzielenia się informacją,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywność oraz umiejętności negocjacyjne,
  • mobilność geograficzna (praca na terenie Wielkiej Brytanii).

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o dowolna formę zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie na terenie Wielkiej Brytanii: mieszkanie na wyłączność,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy