Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Simply the Best IT Recruiter

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

To międzynarodowa Organizacja zajmująca się przechowywaniem danych oraz zarządzaniem ruchu w całym internecie. Świetna kultura organizacyjna, najnowsze technologie oraz najlepszy Zespół to tylko niektóre z czynników, które sprawią, że wstaniesz rano i pomyślisz z uśmiechem: Jak to mówią "let's go to the work".

Halo, tu Rekruter, wzywam Cię Akwarium, czyli zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie najbardziej utalentowanych Kandydatów z branży IT oraz prowadzenie Ich kariery podczas zatrudnienia w Firmie;
  • Raportowanie i kontakt z Hiring Managerami;
  • Przedstawianie i sprawdzanie wiedzy technicznej wśród Kandydatów;
  • Implementacja rozwiązań oraz kreatywnych strategii, aby wciąż polepszać pracę Zespołu;
  • Kontakt z agencjami doradztwa personalnego.

Mają rozmach... co oferujemy:

  • Możliwość rekrutacji w najlepszym środowisku w jakim przyszło Ci pracować;
  • Memory, find...Technologie. I wszystko jasne! Praca z najnowszymi technologiami, które zmieniają się bezustannie;
  • Współpraca z największymi Talentami rynku IT;
  • Długo terminową umowę z możliwością przedłużenia jeśli jesteś naszym Perfect Match;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz Zespół ambitnych i przemiłych Rekruterów.

Co Ty wiesz o rekrutowaniu?! Czyli kogo tak właściwie szukamy:

Szukamy osób z conajmniej 2 letnim doświadczeniem rekrutacji IT zarówno w agencji i jak w wewnętrznym dziale HR. To co cenimy to otwarcie, komunikacja, zorientowanie na pracę zespołową oraz język angielski zarówno werbalny jak i pisany na poziomie C1. Jeśli masz oko do talentów, a rynek IT nie jest dla Ciebie zagadką to nie pozostaje nic innego jak aplikować!

Miejsce pracy / Location Kraków

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia