Shopper Marketing Manager (Non-Food) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branzy FMCG (non-food) szukamy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Shopper Marketing Manager (Non-Food)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby analitycznej, potrafiącej patrzeć na mechanizmy promocyjne i aktywacyjne przez pryzmat rozwoju całej kategorii produktowej. Z uwagi na duże znaczenie w obrocie firmy kanału dyskontowego, pomocne będzie doświadczenie w prowadzeniu projektów sezonowych / in-outowych dla tego kanału. Stanowisko jest samodzielne.

Zadania:

  • Rozwój podległej kategorii produktowej i planów jej rozwoju we wszystkich kanałach sprzedaży (z naciskiem na dyskonty i drogerie). Idealny kandydat potrafił korzystać z wielu źródeł danych (Nielsen, GFK, shopper research, dane odsprzedażowe, itp.) do budowania strategii i taktyki rozwoju kategorii,
  • Przełożenie strategii marketingowej i kategorialnej na efektywne plany działania w poszczególnych kanałach, monitorowanie poziomu realizacji planu sprzedaży u kluczowych retailerów,
  • Przekładanie danych rynkowych i insightów na optymalizację asortymentu, dystrybucji, segmentacji Klientów, go-to-marketu i strategii kanałowej,
  • Raportowanie performance’u kategorii u poszczególnych retailerów, rozpoznawanie nowych szans rynkowych i zagrożeń / niedostaków działań firmy,
  • Dostarczanie działowi sprzedaży insightów związanych ze strategią i celami poszczególnych Klientów w celu optymalizacji strategii sprzedażowej i rozwoju podległych kategorii u  najważniejszych Klientów,
  • Dostarcanie rekomendacji asortymentowych i merchandisingowych oraz prowadzenie aktywności in-store’owych, które pozwalają realizować cele poszczególnych marek z portfolio spółki,
  • Zapewnienie jak najlepszego launchu innowacji u kluczowych klientów z uwazglednienim P&L całej kategorii proiduktowej,

Wymagania:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w branzy FMCG, w dziale trade-marketingu (atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu kategorią),
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sezonowcyh dla kluczowych klientów (dyskonty, drogerie, hipermarkety),
  • Rozwinięte umiejśtności analityczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i grup projektowych (np. oferta Christmas),
  • Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego,

Oferujemy:

  • Umowe o pracę w międzynarodowej firmie FMCG,
  • Możliwość rozwoju w Poslce i za granicą,
  • Hybrydowy system pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów socjalnych,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.