ManpowerGroup Sp. z o.o.

Shift Lider w dziale produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem Operatorów – od 10 do 30 osób
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • Realizowanie założonego planu produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Zarządzanie absencją pracowników
  • Wdrażanie, szkolenie i ocenianie efektywności pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12-godzinnym, czterobrygadowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu
  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych

Oferta:

  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą – umowa o pracę na czas określony – 2 lata (bez okresu próbnego)
  • Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy (premie uznaniowe i wydajnościowe)
  • Praca w systemie 12-godzinnym, czterobrygadowym
  • Praca na pełny etat w przyjaznej atmosferze
  • Bogata i zróżnicowana oferta benefitów pozapłacowych, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna Medicover, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie posiłków – duży wybór dań dla pracowników (kuchnia tradycyjna oraz koreańska)
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy