ManpowerGroup Sp. z o.o.

Shift Leader produkcji

Miejsce pracy: Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Kłodzko, Dzierżoniów, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Bielawa, Świebodzice

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas określony - 2 lata (bez okresu próbnego)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie wypoczynku 'wczasy pod gruszą'
  • Praca w międzynarodowej firmie - jedno z największych w europie miejsc produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającym się sektorze e-mobilności
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Dofinansowanie posiłków - duży wybór dań dla pracowników (kuchnia tradycyjna oraz koreańska)
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Praca w energicznym miejscu, gdzie tworzy się przyszłość branży motoryzacyjnej
  • Współpraca z klientami z największych marek motoryzacyjnych na świecie
  • Darmowy dojazd pracowniczy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12-godzinnym, czterobrygadowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu
  • Znajomość Kodeksu Pracy
  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole i delegowania zadań pracownikom

Zadania:

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (ok. 7-20 osób)
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • Realizowanie założonego planu produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
  • Utrzymywanie porządku i dyscypliny w swoim obszarze, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Zarządzanie absencją pracowników
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole (m.in. poprzez rozwiązywanie konfliktów)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials