NetLand Sp. z o.o.

Sharepoint Developer

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

NetLand jest firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net.

Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej, analitycznej oraz szkoleniowej, których pasją są technologie informatyczne.

Oferujemy:

  • PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie; także o zasięgu międzynarodowym;
  • WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz Działu HR;
  • SZKOLENIA – językowe i techniczne;
  • INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;
  • BENEFITY – i wiele więcej...

Warto o nas wiedzieć, że:

Jesteśmy otwarci na formę samej współpracy. To samo dotyczy czasu i miejsca wykonywania pracy. Uśrednione widełki płacowe, to orientacyjny przedział: 2.500 - 10.000 zł. Są one uzależnione od zajmowanego stanowiska, posiadanych umiejętności oraz Twojego zaangażowania. Posiadamy też benefity pozapłacowe, jak karta Multisport, darmowe: szkolenia, nauka języka angielskiego, kawa itp. No i oczywiście integrujemy się, o czym więcej możesz dowiedzieć się z naszego fanpage'a.

Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • Optymalizacja środowiska SharePoint;
  • Rozwój kodu automatyzującego kompleksowe środowisko Sharepoint (Collaboration / Web Content Management);
  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi w celu zaplanowania, zbudowania i wdrożenia aplikacji i rozwiązań bazujących na SharePoint;
  • Konfigurowanie i dostosowywanie funkcjonalności Sharepoint;
  • Projektowanie, publikowanie i utrzymanie treści zgodnie z firmowymi standardami;
  • Wsparcie Klienta w razie kompleksowych problemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy Sharepoint z poziomu administracji i rozwoju;
  • Znajomość programowania C# oraz zagadnień Webservices i modelowania danych;
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi InfoPath, SharePoint Designer, Visual Studio;
  • Znajomość JQuery, JavaScript, HTML i CSS;
  • Zaawansowana praktyczna znajomość co najmniej jednego z zagadnień: SharePoint Workflows, SharePoint Guidance, Architecture and Execution Model, Enterprise Search;
  • Mile widziane certyfikacje z zakresu SharePoint;
  • Zrozumienie funkcjonowania procesów biznesowych w kontekście międzynarodowym, umiejętność poszukiwania możliwości mogących odpowiedzieć na potrzeby biznesu oraz odpowiednich rekomendacji działań;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z osobami anglojęzycznymi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.