SharePoint Administrator

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Katowice
SharePoint_KTW
Zadania
  • Administracja środowiskami SharePoint 2010, 2013 oraz 2016
  • Administracja platformą SharePoint Online w Office 365
  • Uczestnictwo w projektach takich jak: migracja do Office 365, upgrade wersji SharePoint, wdrożenie nowej platformy SharePoint, optymalizacja istniejącego środowiska
  • Projektowanie architektury platform SharePoint
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w środowiskach SharePoint
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych na poziomie 3 linii wsparcia
  • Pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint
Pożądany profil
  • Minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010 oraz 2013
  • Dobra znajomość stosu narzędzi: Windows Server, SQL Server, Active Directory
  • Znajomość platformy Office 365 lub Azure będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość PowerShell
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Pracę w jednym z największych zespołów SharePoint w Polsce
  • Uczestnictwo w projektach opartych o najnowsze platformy SharePoint, Office 365 oraz Azure
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów (w tym międzynarodowe), różnorodność branż (finansowa, ubezpieczeniowa, bankowa, odzieżowa, rozrywka, farmaceutyczna)
  • Możliwości zmiany projektów, elastyczne ścieżki rozwoju
  • Elastyczne formy współpracy – w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – od początku zatrudnienia
  • Wyjątkową atmosferę – nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Great Place to Work!
  • Spotkania integracyjne (m.in. bale karnawałowe, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, piwne czwartki, co miesięczne śniadania), spotkania grup zainteresowań
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (angielski i niemiecki), spotkania grup wymiany wiedzy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie