In Temporis Polska Sp. z o.o.

SERWISANT(elektryka/automatyka)

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw oraz konserwacji linii technologicznych,
  • Uruchomianie linii technologicznych.

Wymagania:

  • Znajomość elektryki i automatyki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju(szkolenia specjalistyczne),
  • Niezbędne do pracy narzędzia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.