Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Serwisant

Miejsce pracy: Wrocław
Majsterkowanie to Twoja pasja?
Pracownik serwisu „złota rączka”
3.800 – 4.730 zł brutto

Oferujemy:
• ; ; ;Umowę o pracę
• ; ; ;Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• ; ; ;Możliwość rozwoju zawodowego i podwyżkę wynagrodzenia
• ; ; ;Bezpłatny transport pracowniczy na trasie: Ziębice-Pietrzykowice
• ; ; ;Pracę na 2 zmiany od pn do pt (6:00-14:00; 14:00-22:00)
• ; ; ;Benefity

Oczekujemy:
• ; ; ;Znajomości zagadnień elektronicznych/mechanicznych
• ; ; ;Zdolności manualnych
• ; ; ;Umiejętności czytania schematów elektrycznych
• ; ; ;Mile widziane uprawnienia SEP

Zadania:
• ; ; ;Diagnoza/naprawa urządzeń
• ; ; ;Raportowanie wyników
• ; ; ;Rozwiązywanie problemów technicznych

Miejsce pracy: Pietrzykowice (okolice Wrocławia)

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.